الموضوع: حذف موضوع

النتائج 1 إلى 8 من 8
  1. افتراضي حذف موضوع

سلام عليكم.جنا ابو محمد وخانم دكتر فاطمه گرامي از اينكه با بيان مطالب موجب رنجش شما شدم عذر ميخام.بعلت اينكه مشكلاتي برام پيشامد وشرايط بحث كردن از من سلب شده از شما وهمچنين مسئول سايت يك خواش دارم كل مطالب مخالفان حذف بفرماييد.اميدوارم حلال كنيد خدا نگهدار.

2. افتراضي

بسم الله الرحمن الرحيم

درخواست شما به مديريت سايت منتقل شد بدون دليل قانع كننده نميتوان موضوعات يا عضويت كسي را حذف كرد
    اگر دليلي وجود دارد لطفا در بخش مشاوره و پيشنهادات بگذاريد تا بررسي شود ( بخش مشاوره فقط توسط نويسنده موضوع و مديريت سايت قابل رويت است )

https://nasser-alyamani.org/forumdisplay.php?f=42

3. افتراضي

سلام .چه دليلي بهتر از اين كه بنده را درگير مشكلات وخطراتي كرده است .همين!!!!

4. افتراضي

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوعات شما به دلیل نقل مطالب توهین آمیز به پیامبران و کتابهای خداوند حذف می شود
    امیدواریم تا دیر نشده برای حذف این موضوع از کارنامه اعمالتان اقدام نمایید

5. افتراضي

سلام.كل مطالب نوشته مخالفان اديان بود نه بنده ومن فقط بعنوان يك انسان بي طرف دنبال جوابي بدرد بخور براي سوالات آنها بودم كه سبب گرفتاريها ومطالب كذبي عليه بنده شد .بهر حال ممنونم كه حذف كرديد خداوند هم چون ذات عدل ميداند من هدفي جز رسيدن به حقيقت نداشتم پس محال ممكنه كه برخلاف عدل محاسبه اعمال نماييد وبنده را از رسيدن به حوريهاي 80متري محروم نماييد .شاد باشيد

6. افتراضي

سلام
    معلوم است اصلا بیانات را با توجه نخوانده اید درباره آنها فکر نکرده اید ولذا اصل مطلبی را که امام تلاش دارند به مردم بگویند نگرفته اید...اگرنه متوجه می شدید هدف زندگی و اطاعت از خداوند رسیدن به حورالعین نیست، یکی از اهداف این سایت این است که به انسان ها بیاموزد هدف انسان بسیار بالاتر و والاتر از این جوایز است و.... شما هنوز به راز {{{وَرِ‌ضْوَانٌ مِّنَ اللَّـهِ أَكْبَرُ‌ ۚ}}}} پی نبرده اید ...اگرنه اینقدر کلام خدا را تمسخر نمی کردید ....
    من هم آرزوی شاد بودن برایتان می کنم : به درگاه خداوندی که از همه بر بندگانش مهربان تر است دعا می کنم راز آفرینش خود و معنای این آیه خداوند را :{{{وَرِ‌ضْوَانٌ مِّنَ اللَّـهِ أَكْبَرُ‌ ۚ}}}} درک کنید..آن وقت از این همه سرگشتگی و سرگردانی رها خواهید شد و معنای واقعی شادمانی و سرور را درک خواهید کرد ( که صد البته رسیدن به حورالعین نیست)...

7. افتراضي

سلام .خانم دكتر ممنونم از يا آوري حضرت عالي اما قصه حور العين بقصد مزاح بود تو همين دنيا مدت هاست كه قفلي به قلبم زده ام وكليدشم انداختم تو دريا ....وكلي مشكل خاص ديگر تا چه رسد به فكر كردن به حورالعين .ممنونم

8. افتراضي

سلام.لطفا عضويت بنده را هم از سايت حذف بفرماييد.نميخاهم عضو باشم .ممنون